عناوين موضوعات
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 4189
تعداد نوشته ها : 34
تعداد نظرات : 0
ال جی بخش تازه ای را برای فعالیت جدی در عرصه هوش مصنوعی اجرا می کند

از اخبار تکنولوژی خبرگزاری ها گفته اند که:

منابع خبری کره ای می گویند ال جی تصمیم گرفته است بخش تازه ای را برای تحقیق و پیشرفت تکنولوژی های مرتبط با هوش مصنوعی در ساختار سازمانی خود ایجاد کند. غیر از فعالیت های بررسی در عرصه هوش مصنوعی، ال جی بخش بطور کلیً تازه و ویژه را به تحقیق و پیشرفت در AI گمارده و از این جهت این امیدواری می باشد در آتی تمامی تولیدات این تولیدکننده در درجات مختلف از این تکنولوژی برخوردار شوند.

تولیدات آتی ال جی در درجات مختلف از هوش مصنوعی سود می گیرند

برنامه ال جی برای هوش مصنوعی موضوعات متفاوتی را در بر می گیرد، از نمونه کاربری AI در لوازم خانگی، موبایل ها، و حتی بخشی از قطعات تولیدی این تولیدکننده که در خودروها استفاده می شوند. با این وجود تلاش ال جی محدود به این موارد نخواهد بود و عرصه های دیگر را نیز خواهد آزمود. بخش AI ال جی به دو مرکز تقسیم شده که یکی به رباتیک می پردازد و دیگری مستقیماً هوش مصنوعی را هدف قرار خواهد داد.

با اینکه عرصه های رباتیک هوشمند و یادگیری ژرف (عمیق) با اسم اهداف اصلی این بخش تازه مطرح شده، با اینحال ال جی قبل از این نیز سابقه بهره برداری از هر دو مورد را در محصولاتش دارد. ربات های جاروبرقی که چند سالیست در سبد تولیدات این  تولیدکننده کره ای جای دارند، از هر دو تکنولوژی فوق برای عملیات هوشمند خود سود می گیرند.

ولی باید گفت ال جی برخلاف کمپانی هموطنش یعنی سامسونگ، هنوز نتوانسته دستیار صوتی و هوشمند ویژه خود را پیشرفت دهد و هنوزً به دستیار گوگل (اسیستنت) در موبایل هایش اکتفا کرده. از این جهت می توان انتظار داشت با تخصیص یک مرکز کامل به این امر، در زمانی نه چندان دور ال جی هم به جرگه کمپانی های معرفی دهنده این تکنولوژی بپیوندد.


امیدواریم این مقاله پیرامون تکنولوژی مورد استقبال شما قرار گرفته است. منبع

(0) نظر
X